Дмитро Мазуров долучився до лав Національної поліції ще у 2018-му році. Нині поліцейський служить у складі групи “Білі янголи”, які евакуйовують людей з гарячих точок фронту. Насамперед, Дмитро працює у шести населених пунктах поблизу передової: Торське, Зарічне, Ямполівка, Терни, Колодязі та Іванівка.
Коли більшість цих сіл та селищ окупували у квітні 2022-го року, а до Зарічного ворогу залишався один кілометр, понад півсотні людей зібралися в одному місці і чекали на евакуацію. За 8 поїздок, Дмитру вдалося вивезти у безпечне місце усіх. Тоді йому стало відомо, що ще дві жінки зуміли вибратися з окупованого Торського (рідне село Дмитра) і бігли до Зарічного. Поліцейський виїхав ще раз і забрав жінок під пострілами артилерії.
Дмитро повернувся на службу одразу після визволення району у 2022-му році. У деокуповані села та селища “Білі янголи” доставляють усе необхідне, від їжі до ліків. Також поліцейські працюють разом з рятувальниками, розгрібають завали після ворожих ударів, дістають поранених та загиблих, і опікуються тими, хто відмовляється виїжджати. За словами Дмитра, за останній рік “Білим янголам” вдалося евакуювати усіх дітей, які проживали біля лінії вогню в районі служби поліцейського. Це 32 дитини.
Довідково: Дмитро Мазуров перебуває на Донецькому напрямку. Поліцейський готовий до спілкування з журналістами, як онлайн, так і офлайн, за попередньою домовленістю.