22 Серпня, 2023, 15:23

Звільнення Криму, скоріш за все, відбуватиметься військовим шляхом –  Олексій Данілов

Крим потрібно звільняти, і, скоріше за все, його звільнення відбуватиметься військовим шляхом.

Про це заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов у ході Передодня Третього Саміту Міжнародної Кримської платформи. 

«Для нас Крим є частиною нашої території. І я не знаю, кому треба доводити, що ми не маємо цю територію звільнити. Ми її маємо звільнити. Скоріше за все, це буде відбуватися військовим шляхом, якщо країна-агресор до цього часу не втямить, що їй треба піти з нашої території. Іншого варіанту в нас немає», – наголосив він.

За словами Олексія Данілова, будь-який інший варіант відносно Криму означатиме консервацію ситуації та передачу війни нащадкам. 

«Тому що російська федерація, маючи Крим в себе в підпорядкуванні, ніколи не скориться з тим, що вона заспокоїться і буде спокійно жити», – пояснив він. 

Секретар РНБО наголосив, що тільки вигнавши росію з Криму, посунувши її в Азовському морі, Україна  буде мати «певні гарантії нашої безпеки на певний  проміжок часу». 

«Іншого варіанту просто бути не може. Ще раз наголошую – нам не треба це нікому доводити, нам не треба проводити ні з ким ці консультації – нам треба робити свою роботу, що й роблять наші військові, наші Збройні сили. Питання тільки часу», – наголосив Олексій Данілов.

Зазначимо, що медіапартнером заходу є Медіацентр Україна-Укрінформ. Подія фінансується Європейським Союзом.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini