Іван Федоров, міський голова Мелітополя, Медіацентр Україна - Укрінформ, 13 липня
13 Липня, 2022, 13:32

ЗСУ знищили велику кількість техніки та особового складу в Мелітополі: росіяни планують наступ

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Іван Федоров, міський голова Мелітополя. 

«За останні два тижні ситуація стала напруженішою. Наші захисники не дають спокійно жити рашистам – з рейок зійшов вантажний потяг окупантів, був підірваний залізничний міст та знищена військова частина окупантів. З цього дня росіяни чітко розуміють, що в Мелітополі їм не вижити. А вчора ЗСУ знешкодили ще одну базу окупантів, поблизу селища Мирне. Для людей в окупації – це радісні новини, але разом з тим окупанти і колаборанти продовжують тиск. Саме вчора один із найманців окупантів, якого вони поставили керувати медициною, зібрав людей та наказав підготуватися до наступу», – сказав він. 

За словами Федорова, від учора росіяни перестали випускати місцеве населення з Мелітополя. Якщо раніше до Запоріжжя щодня виїздило 300-400 машин на добу. З Мелітополя вчора змогло виїхати лише 30 автівок.

«Ми розуміємо, що окупанти збираються використовувати наших людей як живий щит. Збирають їх на пункті пропуску у Василівці, щоб перекинути свої сили. Ті громадяни, яким вдалося виїхати з окупації, говорять, що на території України отримують ковток свіжого повітря», – наголосив очільник міста. 

За допомогою волонтерів на окуповану територію вдається доставити медичні препарати. Проблема виникає з препаратами для крові та самої донорської крові. 

«Росіяни відкривають всі бокси і ми не можемо дотримати температурного режиму, який необхідний для цих препаратів», – розповів він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini