Заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов
Олексій Громов, Медіацентр Україна - Укрінформ, 30 червня
30 Червня, 2022, 16:05

ЗСУ ведуть наступальні дії по декільком напрямкам – Генштаб

Не зважаючи на ведення оборони по всій лінії зіткнення, наші війська намагаються вести наступальні дії та наносити противнику ураження. 

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Олексій Громов, заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ.

«Протягом тижня на Криворізькому напрямку було звільнено і взято під контроль населений пункт Потьокіно. На Курахівському напрямку – населений пункт Павлівка. Підрозділи ракетних військ та артилерії уражено пункти управління угруповань військ, склади з ПММ та нанесено значні втрати противнику»,  – сказав бригадний генерал. 

В Генштабі підкреслюють,  що російська риторика щодо війни в Україні постійно змінюється, що говорить про те, що жоден план кремля із захоплення нашої держави – не реалізовано. 

«Вже зараз ми фіксуємо повідомлення в російських медіа, що російське суспільство готують до поразки свого війська. Вже з’являються повідомлення щодо важкого стану війська та помилок у воєнному керівництві агресора», – підкреслив Олексій Громов.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini