22 Серпня, 2022, 14:59

ЗСУ продовжують тримати під вогневим контролем транспортні артерії на окупованих територіях півдня

Про це в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявила Наталя Гуменюк, начальник об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України.

«Миколаїв перебуває під обстрілами росії, яка використовує ЗРК С-300. Це ушкодження соціальної, промислової інфраструктури та житлових будинків. Також під ворожим вогнем і Нікопольщина – там є постраждалі та жертви. Якщо говорити про Одещину, то вона також не залишається осторонь. Сьогодні зранку росія вчергове обстріляла цю область. Таким чином окупант дає зрозуміти, що контролює ситуацію дистанційними обстрілами, навіть коли не вистачає сил на наступ суходолом», – сказала вона.

ЗСУ продовжує тримати вогневий контроль над транспортними артеріями окупованої частини півдня. Саме через них ворог намагатиметься підтягувати певні резерви. Вчора сили оборони України завдавали удару по Каховській ГЕС.

«Це складна споруда, тому робота артилерії там досить обережна, спрямована саме на руйнування планів ворога. ЗСУ уражають і по ремонтну техніку, яка намагається реанімувати міст. Але така складна конструкція не може бути просто залатана бетоном», – наголосила начальник об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України.

Наталя Гуменюк розповіла, що Сили оборони мають розвіддані про втрати окупанта в Криму, але подробиці розголошувати не можуть: «Ми маємо інформацію про російські втрати в Криму, поки ми їх не розголошуємо, але вони нас радують».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini