Олександр Старух, очільник Запорізької ОВА, Медіацентр Україна-Укрінформ
Олександр Старух, очільник Запорізької ОВА, Медіацентр Україна-Укрінформ
28 Листопада, 2022, 13:22

Знищено бойові розрахунки, які обстріляли пологовий будинок у Вільнянську – Олександр Старух

У ніч на 23 листопада ворог обстріляв лікарню у Вільнянську Запорізької області — ракета влучила в пологове відділення лікарні, де загинуло дводенне немовля. Тих, хто стріляв тоді, вже знищено. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ повідомив очільник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух. 

«За минулий тиждень удари (українських сил — Ред.) наносилися і в межах Мелітопольської громади, і в межах Токмака, і завдали удар по тих, хто стріляв по Вільнянську безпосередньо. Є підтверджена інформація про знищення цих розрахунків, які з С-300 обстрілювали, в тому числі, пологовий будинок. І завдавалися удари в межах лінії зіткнення безпосередньо по підрозділах ворога», — розповів Старух.

Очільник ОВА підкреслив, що у області ефективно діє рух опору. 

«Рух опору є, він дієвий. Якщо б не було руху опору і не було інформації, то діяти нашим Збройним Силам було б набагато важче. Наразі все працює, працює гарно, хлопці нищать ворога. Очікуємо, коли сил і засобів буде достатньо, і наші Збройні Сили звільнять, як звільнили Херсон, — так само і Запорізьку область, і Мелітополь, і Енергодар, і Бердянськ», — заявив Олександр Старух.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini