13 Лютого, 2024, 16:02

Зменшення бюрократії та орієнтація на потреби ветеранів: що варто покращити в роботі державних інституцій для професійного зростання ветеранів у цивільному житті 

Респонденти онлайн-опитування серед ветеранів та чинних військовослужбовців, проведеного Українським ветеранським фондом Мінветеранів, вказали на необхідність покращення певних факторів роботи державних інституцій, які повинні сприяти професійному та кар’єрному зростанню ветеранів у цивільному житті. Так 79% опитаних вказали на необхідність зменшення бюрократії, а 64,72%  – вказали, що потрібно орієнтуватися на потреби ветеранів.

Про це свідчать результати дослідження Українського ветеранського фонду Мінветеранів, презентація якого відбулася в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

Також респонденти вказали на необхідність покращення доступності інформації про послуги – 59,35%, впровадження якісного сервісу – 50,53%, розширення пропозицій послуг (вакансій освітніх програм) – 48,23%та впровадження діджиталізації сервісу та послуг  – 45,64% .

Варто зазначити, що опитування було проведено в період з 15 по 25 січня 2024 року. Воно передбачало збір первинних даних з метою визначення думки безпосередньо ветеранів та діючих військовослужбовців щодо їхніх актуальних потреб та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання в Україні.

Детальніше ознайомитися з даними дослідження можна за посиланням.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini