10 Жовтня, 2023, 14:16

Житомирщина стала прихистком для 60 тисяч внутрішньо переміщених осіб

Багато з внутрішньо переміщених осіб, які наразі проживають в Житомирській області, бачать себе і надалі жителями цього регіону.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

«В нас більше 60 тисяч наразі внутрішньо переміщених осіб знаходяться на Житомирщині. Вони отримують всю необхідну допомогу як від держави, так і від наших міжнародних організацій. Багато людей працевлаштувалися і вже соціалізувалися, якщо так можна сказати, в нас на Житомирщині і далі бачать себе вже саме жителями нашого регіону», – зазначив начальник Житомирської ОВА.

Він запевнив, що внутрішньо переміщені особи на Житомирщині отримували і отримують всю необхідну допомогу, яка передбачена для цієї категорії громадян.

Віталій Бунечко також додав, що на піку на Житомирщині знаходилося до 110 тисяч внутрішньо переміщених осіб, і у разі необхідності, область зможе іще дати прихисток людям, які цього потребуватимуть.

«У випадку ескалації ми готові, і ми це вже переживали. Тому що Житомирщина була таким хабом, коли ворог бомбив Бородянку, коли північ Київської області, і люди виїжджали з Макарова, Бородянки, Гостомеля і залишалися на Житомирщині. Я хочу сказати, що на піку у нас знаходилося до 110 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Ми тримаємо цих 50 тисяч можливих ще місць на випадок ескалації на півдні і на сході нашої держави», – пояснив Віталій Бунечко. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini