Керівник проектів із підтримки реформ Київської школи економіки Максим Нефьодов у Медіацентрі Україна, 20 липня
20 Липня, 2022, 12:33

Житлові будівлі та інфраструктура зазнали найбільших втрат від повномасштабного вторгнення росії — Максим Нефьодов

Найбільших збитків від повномасштабного вторгнення росії Україна зазнала саме у житловій нерухомості. Про це розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна керівник проектів із підтримки реформ Київської школи економіки Максим Нефьодов.

«Номер один, близько 37-38% всіх втрат — це втрати житлової нерухомості. Адже, я думаю, всі українці можуть бачити, як росіяни абсолютно рандомно і не прицільно обстрілюють і великі міста: Маріуполь, Харків, Чернігів, Суми, Миколаїв, так і менші населені пункти і села, які інколи не отримують стільки уваги в пресі, але фактично стираються з лиця землі», — пояснив Максим Нефьодов.

Друге місце за обсягом прямих збитків від ушкоджень та руйнувань займає інфраструктура, а третє —  бізнес. 

«Бомбардуються мости, техніка знищує дороги і так далі. І далі йдуть збитки бізнесу. Адже, на жаль,  компанії  дуже страждають від війни, йдеться і про знищені заводи, і про спалені склади, які під Києвом багато людей могли побачити. І якісь менші бізнеси — кав’ярні, аптеки, магазинчики, які також страждають від обстрілів», —  зазначив Максим Нефьодов.


Нефьодов також підсумував, що за останнім аналізом Київської школи економіки в рамках проєкту «росія заплатить» загальний обсяг прямих збитків від повномасштабного вторгнення росії в Україну  складає близько $95.5 млрд.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini