Начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім у Медіацентрі Україна, 15 липня
15 Липня, 2022, 14:10

«Зернові перемовини» у Стамбулі: аграрії Миколаївщини чекають на розблокування шести місцевих портів — Віталій Кім

Аграрії Миколаївщини очікують, що чотирьохсторонні перемовини у Стамбулі закінчаться, зокрема й розблокуванням місцевих портів.  Про це розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім. 

«У нас шість портів. І логістика розрахована таким чином, щоб звідси виходили кораблі. А зараз ітак везуть в Одесу, і там черги, і там розвантажуються. Тому наші аграрії чекають розблокування миколаївських портів, хоч вони і пошкоджені», — зазначив Віталій Кім.

Також очільник області розповів, що жнива «йдуть повним ходом».

«Війна все змінює. Я вперше в житті радію завантаженості наших доріг, бо зараз фурами забиті дороги. Вивозиться врожай у сторону західних кордонів, щоб можна було реалізувати та вивезти», — розповів Віталій Кім.

Нагадаємо, раніше у Стамбулі завершилася зустріч військових делегацій Туреччини, України та Росії, а також делегації ООН, які обговорювали вивезення з України зерна Чорним морем. За даними Anadoly, міністр оборони Туреччини Хулусі Акар заявив, що учасники домовилися про створення координаційного центру з експорту українського зерна морським шляхом.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini