28 Червня, 2023, 18:15

«Зелена» сталь – в Лондоні представили концепцію роботи української металургійної галузі з використанням зелених технологій 

Україна є одним з найбільших виробників сталі, сталепрокату, має потужну металургійну галузь. Використання технологій «зеленої» сталі дозволить закріпити нові позиції, а також перемістити європейське металургійне виробництво на територію України.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосила Олександра Василенко, директор Департаменту економічної дипломатії МЗС України, Спецпредставниця з питань гуманітарної та санкційної політики.

Так, за її словами, в рамках Конференції з відновлення України, яка проходила в Лондоні, було організовано круглий стіл, де були залучені українські виробники, такі як АрселорМіттал, Метінвест, присутні фонди, які займаються питанням «зеленого» виробництва, зокрема «зеленої» сталі. Під час події, зазначила вона, було презентовано концепцію того, як буде працювати українська металургійна галузь з використанням зелених технологій.

«Використання «зелених» технологій, «зеленої» енергетики, зокрема водню в цьому процесі дозволить зробити виробництво максимально екологічним, знизити викиди. Тобто таким чином ми будемо відповідати вимогам Європейської Зеленої угоди. І це створить дуже потужний фундамент для нашої економіки, створить додаткові робочі місця», – пояснила Олександра Василенко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini