Фото Медіацентр Україна – Одеса: Ігор Романенко, генерал-лейтенант у відставці, заступник начальника Генерального штабу ЗСУ (2006–2010)
23 Травня, 2023, 15:03

Збиття російського СУ-35 на Херсонщині знизить інтенсивність авіаобстрілів – військовий експерт

Проте ворог буде шукати інші способи завдати шкоду силам оборони та мирному населенню. Таку думку на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса озвучив Ігор Романенко, генерал-лейтенант у відставці, заступник начальника Генерального штабу ЗСУ (2006–2010).

Як повідомили у своєму телеграм-каналі повітряні сили України, “Наприкінці доби 21 травня російський винищувач Су-35 “негативно злетів” у територіальних водах України в Херсонській області!”

“На мою думку, це була засідка для росіян, які звикли там літати, дуже повільно себе поводили та не очікували пострілу. Це було як з крейсером “Москва. Я вважаю, що це знизить обстріли Херсонщини авіацією, ворог буде менше залітати у зону дії наших ППО ”, – зазначив експерт.

Проте він зазначив, що ворог буде шукати інші можливості обстрілювати українські сили оборони та цивільне населення.

“Херсон вони багато обстрілюють з комплексів С-300, а ще у них є комплекси С-400, і у ворога дуже багато снарядів для цього озброєння”, – додав експерт.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini