Дмитро Наталуха у Медіацентрі Україна
21 Липня, 2022, 14:17

Збитки від війни в Україні перевищать трильйон доларів — Дмитро Наталуха

Збитки, завдані росією під час війни в Україні, перевищать трильйон доларів. Про таке під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив Дмитро Наталуха, народний депутат України, голова комітету з питань економічного розвитку у Верховній Раді. 

На його думку, без міжнародної фінансової допомоги під час повоєнної відбудови — не обійтись. Однак, необхідно все влаштувати так, щоби іноземці також отримували прибутки від інвестицій в Україну. 

«Нам потрібна буде міжнародна допомога. Але ми не хочемо щоб це була  благодійність. Ми готові стати повноцінним партнером для наших західних союзників, для того, що їхні інвестиції заходили у конкретні українські сектори і приносили користь і нам, і прибутки їм. Треба зробити спільне товариство, яке буде цим займатись. Абсолютно очевидно, цим має керувати український уряд», — пояснив Дмитро Наталуха.

Втім, за словами  голови комітету з питань економічного розвитку, до нагляду за освоєнням грошей на відбудову треба долучити іноземних партнерів. 

«Щоб  у них не виникало питання з приводу цих фондів, і ми не потрапляли в бюрократичну тяганину, якщо вони вимагатимуть від нас звіти», — уточнив нардеп. 

Нагадаємо, 5-6 липня у швейцарському місті Лугано відбулась міжнародна конференція, присвячена повоєнній відбудові України.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini