Фото Медіацентр Україна – Одеса: Ярослав Гончар, голова ГО “Аеророзвідка”
17 Серпня, 2023, 14:24

Збірка дронів на уроках праці в школах це прийнятна ініціатива  – експерт 

Діти можуть знайти рішення та будуть більш підготовлені до майбутніх викликів. Таку думку на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса висловив Ярослав Гончар, голова ГО “Аеророзвідка”.

“Мій син зараз на канікулах і допомагає на заводі, який виготовляє комплектуючи для дронів. Окрім того, діти можуть знайти нові рішення. Це також і майбутня початкова підготовка операторів. Не бай боже, якщо хлопців, які будуть у школах збирати дронів, потім мобілізують в армії. Я сам зайнявся дронами у 2014 році, щоб війна не залишилася нашим дітям”, – зазначив експерт.

На думку експерта, це прийнятна ідея, тому що  “зараз в Україні народна війна, і всі хочуть, щоб вона найшвидше скінчилася, але не всі для цього достатньо роблять”.

В травні 2023 року міністр освіти та науки України Оксен Лісовий зазначав, що “сьогодні діти в школі можуть збирати FPV-дрони. 3D-принтинг доступний для підлітків. Цим усім треба володіти. Треба відходити від моделі уроків праці, коли дівчатка – це швейні машинки та каструльки, а хлопчики йдуть на лобзики”. Інтерв’ю із ним виходило на сайті “Лівий берег”.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini