3 Червня, 2024, 17:10

Збільшення кількості укриттів задля переходу на офлайн навчання: цьогоріч субвенція для забезпечення закладів освіти безпечним освітнім середовищем становить 2,5 млрд гривень 

Міністерство освіти та науки продовжує роботу над нарощуванням фонду захисних споруд, аби в наступному році можливість проводити офлайн навчання була в ще більшої кількості освітніх закладів. Відповідно, для забезпечення закладів освіти безпечним освітнім середовищем на облаштування укриттів, цьогоріч закладена субвенція в розмірі 2,5 млрд гривень.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив заступник міністра освіти та науки України Андрій Вітренко. 

«Найбільшим викликом цього року знову ж таки був безпековий виклик, як і минулого року. Міністерство освіти та науки продовжує роботу над нарощуванням  фонду захисних споруд, минулого року була виділена субвенція 1,5 млрд гривень для забезпечення закладів освіти безпечним освітнім середовищем на облаштування укриттів. Цього року вже розмір цієї субвенції зріс – це 2,5 млрд гривень. Впевнений, що регіони її використають, і наші діти зможуть повернутися до повноцінного навчання, до зручного, яке забезпечує високу якість підготовки, як кажуть face to face-навчання в закладах загальної середньої освіти…» – зазначив Андрій Вітренко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini