21 Листопада, 2023, 16:31

“Збери добрий подарунок”: в Одесі стартувала акція здійснення дитячих побажань до різдвяних свят

В Одесі волонтери збирають подарунки для дітей-сиріт і дітей українських захисників на різдвяні свята.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла організаторка акції представниця благодійного фонду “Добрий Самарянин” Наталія Терехова.

“Ми вже дванадцятий рік робимо акцію “Збери добрий подарунок”. Раніше це організовували для дітей-сиріт, а зараз до них приєдналися діти наших захисників, чиї батьки боронять Україну”, – повідомила Наталія Терехова.

Спочатку волонтери фонду “Добрий самарянин” збирають побажання дітей щодо подарунків на Різдво, а потім купують і дарують їм те, що ті захотіли. 

“Частіше діти просять іграшки. Хтось просить теплу куртку чи взуття. Ми з кожним розмовляємо і розпитуємо. Часто дитина хоче щось для свого розвитку. Наприклад, навчальну гітару чи шахи”, – зазначив організатор, керівник фонду “Добрий Самарянин” Деніс Сердиченко.

Наталія Терехова наголосила, що за 12 років навколо “Доброго Самарянина” зібралася велика компанія з людей, які допомагають дітям і виконують їхні бажання.

“Проєкт став міжнародним, тому що багато наших дарувальників виїхали за кордони України або давно живуть там. Проте вони продовжують допомагати українським дітям. Кожний може приєднатися до здійснення мрій наших дітей. Для цього потрібно знайти нас в соцмережах і приєднатися до акції. Ми публікуємо всі різдвяні бажання. Ви зможете вибрати, що і кому ви хочете подарувати”, – підсумувала Наталія Терехова.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini