Валерій Пекар, Медіацентр Україна-Укрінформ
Валерій Пекар,співзасновник Громадянської Платформи Нова Країна , Медіацентр Україна-Укрінформ
23 Лютого, 2023, 12:24

Завершення війни перемогою України є пріоритетом номер один, але війна не може завершитися, поки немає картинки післявоєнного світу — Валерій Пекар

Перемога України навіть на один день раніше збереже багато життів, але для завершення війни необхідна картинка того, яким буде світ після. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив співзасновник Громадянської Платформи Нова Країна Валерій Пекар. 

«Поки немає картинки післявоєнного світу, війна не може завершитися. Це впливає на поточну допомогу Україні, фінансову, збройну, дипломатичну, це впливає на плани щодо акумуляції грошей щодо відновлення України, це впливає на справедливість, на репарації тощо. Це дуже негативна річ. Кожен день війни оплачений кров’ю українських бійців. Завершення війни хоча би на один день раніше нашою перемогою — інших варіантів завершення війни ми вочевидь не визнаємо — це збереження багатьох життів. Завершення війни нашою перемогою на місяць раніше, на два місяці раніше, — це збереження великої кількості життів», — зазначив Пекар.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini