10 Серпня, 2022, 17:56

Завдяки проекту MRIYA українці заблокували 4761 ворожий ресурс: кіберполіція нагородила найбільш активних учасників

Крім масштабної протидії російським окупантам, працівники кіберполіції активно займаються волонтерством та соціальними проектами. З перших днів війни працює проект MRIYA. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Михайло Кузнєцов, заступник Голови Національної поліції України – начальник кримінальної поліції. 

«Це платформа, яка об’єднала всі ключові проекти, розроблені працівниками кіберполіції та волонтерами. Одна з платформ, яка блокувала ворожі канали, існувала вже близько 5 років, її назва «Стоп Наркотик». Небайдужі громадяни допомагали поліції блокувати наркоресурси, але з початком війни, проект пере форматував свою роботу на блокування каналів ворожої пропаганди», – розповів він. 

Наразі проект заблокував 4761 ворожий ресурс. Загальна аудиторія 35 мільйонів користувачів.  

Нагадаємо, чат-бот для месенджера Telegram «СтопНаркотик» був розроблений 4 факультетом Харківського національного університету внутрішніх справ. Він і ліг в основу масштабного проекту MRIYA.

Сьогодні представники кіберполіції нагородили переможців конкурсу від кіберполіції за двома номінаціями «Найактивніші бійці батальйону МРІЯ» та «Найактивніші PR-менеджери батальйону МРІЯ».

Спонсорами яких стали певні організації, котрі підтримали соціальну ініціативу та запропонували власну допомогу. 

«Після виснажливої боротьби, яка тривала 2 тижня, нами було визначено всіх 10-ти переможців, які, відповідно до займаних місць, заслуговують на заохочувальні подарунки», – додав Михайло Кузнєцов.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini