Сергій Братчук, речник голови Одеської обласної військової адміністрації
Сергій Братчук, речник голови Одеської обласної військової адміністрації в Медіацентрі Україна
30 Вересня, 2022, 15:19

Затримані  в Одесі диверсанти коригували вогонь іранських дронів-камікадзе — речник голови ОВА

Затримані напередодні в Одесі диверсанти коригували вогонь іранських дронів-камікадзе. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Сергій Братчук, речник голови Одеської обласної військової адміністрації. 

«Вони коригували вогонь, націлений не лише руйнувати об’єкти  інфраструктури, а і вбивати мирних громадян. Вони дійсно коригували роботу ворожих дронів…Це кілька адміністраторів деяких телеграм-каналів, які відверто демонстрували, що де влучає, потім коригували вогонь дронів і передавали дані своїм російським кураторам», — зазначив Братчук.

З його слів, напередодні над Одеською затокою українські військові збили 2 іранські дрони-камікадзе Shahed-136. На думку речника голови Одеської обласної військової адміністрації, росіяни та колаборанти перед початком зими мають на меті пошкодити об’єкти критичної інфраструктури.  

«Країна-терорист рф взяла на озброєння таку тактику, щоб бити по об’єктах критичної інфраструктури, які пов’язані перш за все з енергопостачанням, теплопостачанням, тому що попереду зима і розуміємо на що буде спрямована робота ворожих агентів. Виходячи з цього, проводиться та контрдиверсійна робота, яка в Одесі та області триває 24/7», — розповів речник голови ОВА. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini