11 Листопада, 2022, 16:42

Заступник Міністра культури та інформаційної політики України розповів скільки відсотків  аудиторії з  росії у  телеканалу  FREEДОМ

Російськомовний телеканал FREEДОМ, який запустила Україна, в першу чергу працює на аудиторію в росії.  Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ повідомив заступник Міністра культури та інформаційної політики України Тарас Шевченко. Також він розповів подробиці про аудиторію телеканалу. 

«Сумарна кількість переглядів контенту російськомовного марафону FREEДОМ, за весь час, а телеканал нагадаю, розпочав свою діяльність  в березні, перетнула позначку 4 млрд переглядів. За вересень, наприклад,  був теж  такий локальний рекорд — 500 млн переглядів. За даними Google Analytics аудиторія саме з росії складає близько 53%, на другому місці, ми знаємо, що Казахстан. Тобто це точно, не канал, який робиться для української аудиторії, як часто намагаються це викривлено подати», —  пояснив Тарас Шевченко. 

Також розповів, чому важлива робота російськомовного телеканалу. 

«Саме поширення достовірної інформації на громадян російської федерації є одним із найважливіших завдань. Оскільки це може, і  впевнений, впливає на перебіг воєнних дій. Наближає нашу перемогу і допомагає доносити правду про Україну», —  сказав Тарас Шевченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini