Олександр Старух, Начальник Запорізької ОВА, Медіацентр Україна
Олександр Старух, Начальник Запорізької ОВА, Медіацентр Україна
20 Вересня, 2022, 15:00

Запоріжжя після Харківського контрнаступу: окупанти почали часто атакувати об’єкти з енергозабезпечення  —  начальник Запорізької ОВА

Після успішного контрнаступу ЗСУ на Харківщині, окупанти стали часто атакувати  інфраструктуру з енергозабезпечення в Запорізькій області. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив начальник Запорізької ОВА Олександр Старух.

«У нас раніше так, щоб атак на цивільну інфраструктуру, саме там де енергозабезпечення, не здійснювали, зараз вони почали бити по цьому досить часто. Ми бачимо це по характеру обстрілів безпосередньо по містах.  По інтенсивності бойових дій, я думаю, зведення Генштабу всі читають, якихось зіткнень нема, як було в квітні чи в березні, чи влітку. Поки ворог накопичує сили. Ми розуміємо, що Запоріжжя — це така дорога з Донецька на Херсонщину, тому постійно присутня певна кількість засобів збройних сил росії, які зосереджені на нашому напрямку, або перекидаються на схід чи на захід», — зазначив Старух. 

Олександр Старух також зазначив, що влада працюватиме над посиленням заходів безпеки на  об’єктах з електрозабезпечення. «Вчора були обстріли ракетні міста і передмість. Постраждала інфраструктура, в трансформаторну станцію вдарили. Тобто ворог продовжує свої дії, нищення цивільної інфраструктури. Якщо безпосередньо в Кривому Розі ми бачили удари по гідроспорудах, то в нас вчора були удари по підстанціях з електрозабезпечення. Електрики швидко впоралися з ситуацією, відновили живлення. Надалі будемо вживати всіх заходів, щоб  хоча б мінімально захист безосередньо цих об’єктів посилити», — розповів Олександр Старух.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini