Ігор Табурець, начальник Черкаської ОВА, Медіацентр Україна — Укрінформ
2 Травня, 2023, 16:33

Заплановано виплати родинам загиблих та постраждалим внаслідок ракетного удару в Умані – Ігор Табурець

Обласна адміністрація Черкащини виділила понад 5,2 млн гривень для потреб щодо відновлення та компенсацій сім’ям загиблих та постраждалим унаслідок ракетного удару в Умані 28 квітня.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Зокрема він озвучив офіційні дані, щодо загиблих та постраждалих, які є станом на тепер.

«22 особи, які загинули та ідентифіковані, наразі проводяться заходи генетичної експертизи щодо 23-ї загиблої особи. Серед усіх загиблих – 6 дітей. Серед 19 осіб постраждалих 9 були одразу госпіталізовані. Наразі в лікарнях залишається три особи, одну з яких ми в суботу перевезли у київську лікарню, і дві особи перебувають  в уманській міській лікарні. Стан середнього ступеня тяжкості, їм надана вся медична допомога, вони почуваються більш-менш добре. Ми мали змогу вчора їх провідати і особисто в тому пересвідчитися», — повідомив Ігор Табурець.

Він зауважив, що обласна адміністрація виділила кошти для виплат сім’ям загиблих та постраждалим внаслідок ракетного удару.

«Обласною адміністрацією було прийнято рішення і на сьогодні виділено кошти у сумі 5 млн 250 тисяч на субвенцію міській раді для потреб щодо відновлення, зокрема 3 млн 250 тисяч  будуть спрямовані на виплати фінансових ресурсів постраждалим та родинам загиблих. Щодо загиблих в нас рішення виплатити по 100 тисяч на кожного загиблого в родині і по 50 тисяч гривень на кожного, хто постраждав».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini