Сергій Гамалій, голова Хмельницької обласної військової адміністрації
Сергій Гамалій, голова Хмельницької обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна
18 Жовтня, 2022, 13:00

Запасні маршрути транспортування електроенергії розроблені, область готова до будь-яких наслідків ворожих атак — голова Хмельницької ОВА

Запасні маршрути транспортування електроенергії та алгоритми дій відповідних служб — вже розроблені, а область готова до ліквідації наслідків будь-яких атак росіян на енергетичну інфраструктуру. 

Про таке у Медіацентрі Україна розповів Сергій Гамалій, голова Хмельницької обласної військової адміністрації. 

«Ми від першого дня війни ми знаємо що це (Хмельницька АЕС — ред.) один з найважливіших для нас об’єктів. Тому всі заходи безпеки щодо того, щоб запобігти будь-яким ударам — ми зробили все залежне… 

Розглядаються будь-які варіанти, є декілька варіантів, як це буде відбуватись. І цих шляхів у нас є не один і не два, тому ми повністю готові до будь-якого розвитку подій», — запевнив голова ОВА. 

Також Сергій Гамалій зазначив, що протягом минулого тижня ворог завдав три ракетні удари по Хмельниччині. Загалом, в бік області випустили 6 ракет, 3 з яких вдалось збити. Внаслідок влучань, Хмельницька ОТГ протягом дня була повністю знеструмлена, однак вже під вечір комунальним службам вдалось більш як на 90% відновити електропостачання. 

Нагадаємо, 17 жовтня росіяни також завдали ракетного удару по Хмельниччині. Начальник обласної військової адміністрації повідомляв про вибухи на території області.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini