7 Червня, 2024, 16:59

Залучення жінок у підсилення економіки країни: яких кроків потрібно вжити вже сьогодні 

Для того, аби сьогодні гендерно збалансувати ринок праці, зокрема залучивши до нього більшу кількість жінок, важливо створити відповідні можливості для доступу до доглядової інфраструктури, а також працювати над створенням безпечного робочого середовища.

На цьому під час обговорення в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосила Ярина Волошин, керівниця відділу комунікацій Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем».

«Якщо ми справді хочемо посилювати економіку, залучаючи жінок як справді величезний потенціал, бо це половина населення,  і очікувати на якісь економічні ривки, не залучаючи половину працездатного населення, це справді дещо інфантильно. Але якщо ми хочемо це робити справедливо, то ми повинні створювати безпечне середовище, ми повинні вирішувати питання з доглядовою працею, максимально створювати інфраструктуру, де жінки могли б делегувати цю доглядову працю і комунікувати про те, що ми не толеруємо жодного виду насильства і говорити з тими, хто, можливо, ще досі цього не розуміє», – пояснила Ярина Волошин.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini