Брифінг: Роковини виходу захисників з «Азовсталі»
19 Травня, 2023, 14:51

Захисники Азовсталі, яких росіяни тримають в полоні, вже рік в інформаційній ізоляції

Однак вплинути на ворога не можуть навіть міжнародні правові організації. Рідні полонених оборонців Маріуполя намагаються привернути увагу до цієї проблеми напередодні роковин виходу наших захисників з Азовсталі  – 20 травня 2022 року. Зустріч з родичами бійців відбулася у Медіацентрі Україна Львів. 

“Обміни захисників Маріуполя буксують через росіян. Азовці – це ті, ким можна найкраще торгуватися. Тому переговори і обміни оборонцями Азовсталі відбуваються дуже рідко”, – говорить Ірина Новосядло, мама одного із бійців Азову, який повернувся з полону.

“Дуже хочеться, щоб обміни були чисельнішими. Бо якщо подивитися скільки бійців повертається і скільки ще залишається, то обміни можуть затягнутися на роки. Велике сподівання на міжнародні правові організації, ООН і Червоний Хрест, які, можливо, мали би мати важелі впливу на системного порушника міжнародного права. По результатах їхньої роботи видно тільки, що вона дуже слабенька”, – вважає Тетяна, мама одного із полонених азовців.

Досі в російському полоні перебуває більше 2000 українських полонених. Азовців серед них близько 700. Щоб привернути увагу до полонених і підтримати їхніх рідних, цими днями у Львові відбудеться низка заходів, до яких можуть долучитися всі охочі. 

Повний запис брифінгу можна переглянути на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini