19 Січня, 2023, 17:51

Загибель керівництва — велика втрата для всіх підрозділів МВС, але ситуація під контролем, працюємо в посиленому режимі — Нацполіція

Втрата, якої зазнав весь колектив органів системи МВС через загибель керівництва у авіакатастрофі, не впливає на виконання співробітниками професійних обов’язків. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявила речниця Національної поліції Мар’яна Рева.

«Вчора Кабінет Міністрів України призначив Ігоря Клименка заступником міністра внутрішніх справ — головою Нацполіції, і поклав на нього функції тимчасового виконувача обов’язків міністра внутрішніх справ. Найближчим часом буде прийняте кадрове рішення щодо визначення особи, яка буде тимчасово керувати Національною поліцією. Однак ситуація під контролем. Усі органи системи МВС працюють злагоджено, конструктивно, не дивлячись на те, що весь наш колектив емоційно навантажений, спустошений. Але ми розуміємо, що в наших руках безпека суспільства, безпека кордону, безпека держави», — розповіла Рева.

«Ми впевнені, що керівництво хотіло б, щоб ми продовжувати далі професійно виконувати свої обов’язки. Колектив переживає, тому що особи, які загинули, були авторитетними, професійними, і що найголовніше, — вони були людяними. Тому це насправді велика втрата для колективу всіх органів системи МВС. Висловлюємо співчуття родичам загиблих і один одному, тому що це велика втрата для нас. Але це жодним чином не вплине на виконання наших професійних обов’язків, ми акумулюємо сили і працюємо в посиленому режимі», — додала речниця.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini