Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олександр Славський, начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях
17 Січня, 2023, 14:00

За Усть-Дунайський морський торговельний порт запропонували понад 200 млн гривень

Це перший український порт, який буде приватизовано. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Олександр Славський, начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях.

“За порт можливий переможець аукціону запропонував 201 000 300 грн. Початкова ціна була 60 млн гривень. Після закінчення аукціону буде перевірка переможців – чи не входить він в санкційні списки та чи не походить з країни-агресора”, – розповів Олександр Славський.

Він додав, що порт завжди був збитковим, але минулого року, коли  порти “великої Одеси” не працювали в повному обсязі, завантаження портів на Дунаї, в тому числі Усть-Дунайського, значно підвищилось.

“Тому ми вважаємо, що зараз саме час приватизувати цей актив. Я сподіваюсь, що приватний інвестор модернізує портове обладнання та проведе днопоглиблювальні роботи. Це дасть поштовх для розвитку бізнесу в українській Бессарабії”, – додав Олександр Славський. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini