More Than 1,000 Dwellers Left the Kherson City During a Week, and About 60,000 People Stayed in the City — Head of Oblast Military Administration
Фото з відкритих джерел
13 Січня, 2023, 17:34

За тиждень з Херсона виїхало понад 1000 жителів, у місті залишається приблизно 60 тисяч населення — начальниця ОВА

Через небезпеку у Херсоні за тиждень місто залишили понад 1000 жителів, більше половини з них виїхали автобусами та залізницею. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявила начальниця Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова.

«Ситуація в місті дуже напружена. За цей тиждень виїхало понад 1000 жителів, з них автобусами 333, серед яких 26 дітей; поїздом 260, з них 48 дітей. 12 осіб маломобільних з інвалідністю також було евакуйовано. Приватні автівки теж мають пожвавлений рух, довгий ланцюг. Приблизно 60 тисяч населення залишається у місті-герої. Херсонці тримаються, працюють магазини, хліба вистачає, працюють аптеки, працює „Укрпошта“, видаємо пенсії. Броньована машина заїжджає за представником пошти і по віддалених небезпечних районах люди отримують пенсію. Патрулюють місто поліцейські вдень і вночі. Лікарні працюють у штатному режимі, ліками забезпечені, надають допомогу жителям. Херсон незламний, обов’язково вистоїть і дійде до перемоги у цій жахливій війні», — повідомила Лугова.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini