За тиждень в Україні зафіксовано 3100 випадків COVID, з них 267 у дітей; померло 42 особи, 80% серед них у віці 60 плюс — МОЗ
Фото з відкритих джерел
27 Січня, 2023, 15:59

За тиждень в Україні зафіксовано 3100 випадків COVID, з них 267 у дітей; померло 42 особи, 80% серед них у віці 60 плюс — МОЗ

В Україні поступово зростає кількість нових випадків коронавірусної інфекції, яка все ще є актуальною для нашої країни та усього світу. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив головний державний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров’я України Ігор Кузін.

«За звітній тиждень було зафіксовано майже 3100 випадків — це на 14% більше, ніж тиждень перед тим. Ми спостерігаємо поступове збільшення кількісті нових випадків, і це повязане з певними сезонними елементами. Такий підйом захворюваності буде спостерігатися до середини, може до кінця лютого, а перші ознаки спадіння ми маємо зафіксувати, починаючи з травня. Така сезонність спостерігалася під час усіх минулих хвиль. В цілому вона повторюється в цьому році.», — повідомив Кузін.

Головний санлікар додав, що наразі фіксуються більші показники захворюванності серед дітей, а також надав загальні дані щодо госпіталізації та смертності, пов’язаних з коронавірусною інфекцією.

«За минулий тиждень 267 випадків захворювання на COVID було зареєстровано серед дитячого населення. За тиждень 42 українця померли через ускладнення, які були пов’язані з коронавірусною інфекцією. Понад 80% серед померлих — люди віком 60 плюс. Ми спостерігаємо невелике зростання кількості госпіталізованих осіб, але цифра тримається на майже стабільному рівні — 2400-2500 осіб впродовж одного тижня. З початку року сумарно біля 12-15 тисяч були госпіталізовані в заклади охорони здоров’я. Кількість людей, яка померла, — це біля 140-180 осіб», — зазначив Кузін.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini