28 Листопада, 2022, 15:57

За тиждень 15-20 тисяч людей евакуювалися до Криворізького району з інших областей, переважно з Херсонщини – Микола Лукашук

За тиждень у соціальних службах Дніпропетровській області стали на облік 5-6 тисяч людей, але кількість тих, хто приїхав та не зареєструвався, є приблизно в 2-3 рази більшою. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області Микола Лукашук.

«За останній тиждень у нас в області десь на 5-6 тисяч зросла кількість людей, які приїхали к нам з інших регіонів — це безпосередньо Запорізька область, це Харківщина і це Херсонщина. Це ті люди, які стали в соціальних службах на облік. Зрозуміло, що левова частка — якраз з Херсонської області», — повідомив Лукашук. 

Голова Дніпропетровської облради зазначив, що люди, які приїжджають з Херсонщини, найчастіше обирають Кривий Ріг та Криворізький район. 

«Де? Кривий Ріг. Чому? Тому що Кривий Ріг — потужний економічний центр, як і Дніпро, як і Кам’янське, як і Павлоград. Але він найближче знаходиться від Херсонщини. Є приблизно в 2-3 рази більша кількість людей, які виїхали, але за цей час не стали на облік. Тому, я думаю, що приблизно мова йде про 15-20 тисяч людей, які десь починаючи з четверга приїхали до Криворізького району та Кривого рогу. Це за попередніми підрахунками», — розповів Лукашук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini