Юрій Ігнат, речник командування Повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
Юрій Ігнат, речник командування Повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
16 Січня, 2023, 15:55

За теракт у Дніпрі покарані будуть всі: від екіпажу літака до верхівки, яка віддавала наказ стріляти ракетою по густонаселеному місту, — Ігнат

Списки особового складу російського полку, який здійснив ракетну атаку на будинок у Дніпрі, вже відомі та всі злочинці будуть покарані. Таку упевненість під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ висловив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Це черговий злочин росіян проти українського народу, який вже називають геноцидом українського народу, за що буде обов’язково відплата у правових міжнародних інституціях, буде відповідальність. Вони дислокуються зараз на аеродромі Шайківка в росії, вже і командира оприлюднили, і його сім’ю. Тут треба не влаштовувати суд Лінча. Зрозуміло, що це покидьки, це злочинці, вони мають бути покарані. Я думаю, що списки особового складу всього полку є у наших спецслужб. У наш час не є проблемою дістати ці списки і поіменно знати всіх, хто виконував наказ, від екіпажу — тому що Ту-22М3 це не один льотчик, а цілий екіпаж — аж до верхівки, яка віддавала наказ стріляти по густонаселеному місту ракетою х-22, в якої похибка може бути до 600 метрів. Цей терористичний акт уже зафіксований і буде покарання, це очевидно», — зазначив Ігнат.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini