Юрій Ігнат, речник командування повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
Юрій Ігнат, речник командування повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
11 Жовтня, 2022, 15:02

За сьогодні росія здійснила дві хвилі повітряної атаки, українські ППО збили 8 дронів – камікадзе та 18 ракет різного типу  – Повітряне командування ЗСУ

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат. 

«Сьогодні повітряна атака ворога продовжується. З 3 ночі до 5:30 на південному напрямку відбувалася атака дронів. Було збито відразу 8 дронів-камікадзе. Це успішний результат. Декільком вдалося пролетіти, але основну масу збили. Перша хвиля атаки продовжилась  зі стратегічних бомбардувальників – Ту-160, Ту-95, які злітають з району Астрахані. Це стратегічні ракетоносці, які здатні нести багато ракет – 8-12. Ракети Ха-101, Ха – 55, одна коштує 30 мільйонів доларів, і здатна долати відстань у 5,5 тисяч кілометрів. Зранку їх було випущено близько 4 і всі були знищені силами ППО», – пояснив він. 

Друга хвиля атаки, яка тривала до 13 години, під час якої росія завдала ударів по багатьох об’єктах на території нашої держави. За цей час наші ППО знищили 14 крилатих ракет. 

Юрій Ігнат додав, що зберігається загроза того, що окупант намагається вполювати українську ППО. Однак, наші захисники неба мають свою тактику і стратегію у боротьбі з ворогом. 

«Ракети літають, манервують -це безумовно. Використовуючи дані розвідок, окупанти будуть прокладати маршрути для цих ракет з Чорного моря. Для типу  – Калібр та Іскандер – К, росіяни прокладають маршрути, де ймовірно є слабкість у наших ППО, щоб знищити ті цілі, які вони собі намітили. Але ми також робимо свої ходи, щоб цього не сталось», – наголосив він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini