Микола Лукашук, голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області, Медіацентр Україна-Укрінформ
Микола Лукашук, голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області, Медіацентр Україна-Укрінформ
20 Лютого, 2023, 15:11

За рік повномасштабної війни в Дніпропетровській області загинуло 217 людей, зруйновано 4045 будинків — Микола Лукашук

Найбільша кількість будинків на Дніпропетровщині, які постраждали від обстрілів з початку повномасштабної війни, розташовані у Нікополі та Зеленодольській громаді. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області Микола Лукашук.

«За майже рік повномасштабного вторгнення у нас в області 217 людей загинуло. На останній сесії, яка була 3 лютого, ми виділили кошти для підтримки цих родин. Там, де загибла людина, родини зможуть отримати допомогу з обласного бюджету у розмірі 300 тисяч грн. За нашою статистикою, 4045 будинків в області тим чи іншим способом зруйновано — чи від ракет, чи від снарядів. Зараз в цих будинках міською владою проводяться поточні ремонти», — повідомив Лукашук.

Голова облради зазначив, що найбільша кількість житлових будинків пошкоджена від обстрілів у Нікополі — це 2 тисячі об’єктів. У Криворізькому районі в Зеленодольській громаді зруйновано від 30% до 40% житлового фонду. 

«Щодо капітального будь-якого будівництва, відновлення, — я думаю, що ми до нього повернемося після того, як переможемо. Наприклад, у тому ж Нікополі зараз неможливо будувати нові будинки, розуміючи, що кожного дня туди прилітають ворожі снаряди», — додав Лукашук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini