Ксенія Алеканкіна , керівниця проєкту «Вокс Україна», Міжнародна конференція «Вперед і вгору: реформування України під час війни»
Ксенія Алеканкіна , керівниця проєкту "ВОКС Україна" під час міжнародної конференції, «Вперед і вгору: реформування України під час війни»
19 Травня, 2023, 19:00

За півтора року війни влада ухвалила близько 3100 законодавчих змін — Індекс реформ

Починаючи з лютого 2022 року до сьогодні, влада прийняла близько 3100 змін правил гри у різних сферах. Про це повідомила керівниця проєкту Ксенія Алеканкіна під час міжнародної конференції «Вперед і вгору: реформування України під час війни» 19 травня.

«З одного боку, така велика цифра свідчить про те, що влада активно працює, незважаючи на війну. Проте, з іншого боку, велика кількість регуляцій, що ухвалюються, робить навантаження на громадян та бізнес, адже вимагає відслідковування змін, щоб їх дотримуватися», — пояснила Ксенія Алеканкіна.

За словами аналітикині, серед 3100 змін є чимало таких, які експерти проєкту «Індекс реформ» аналітичного центру «Вокс Україна» позначили як шкідливі. При цьому низку регуляцій, що вже показали свою неефективність, влада скасувала чи готує до скасування. Так, зокрема, Кабінет міністрів схвалив законопроєкт, який передбачає скасування спрощеної системи зі ставкою єдиного податку 2% з 1 липня 2023 року.

Міжнародна конференція «Вперед і вгору: реформування України під час війни» відбувається 19 травня у Києві. Організувала конференцію аналітична платформа «Вокс Україна» за підтримки The National Endowment for Democracy (NED).
Головний медіапартнер — Медіацентр Україна

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini