25 Липня, 2023, 17:19

За півроку вклали в 3 стартапи на загальну суму $550 тис: потрібно мати клієнтську базу, перші продажі та ціннісну пропозицію

Такими спостереженнями поділилися представники СfE Accelerator, освітньої платформи для підприємців-початківців, та венчурного фонду Angel One на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів. 

Angel One – проєкт освітньої програми СfE Accelerator, який залучає інвесторів для стартапів, українських молодих засновників. За 6 місяців роботи фонд отримав 300 заявок від стартапів. Проте, як зазначає Іван Петренко, CEO стартап-акселератора CfE Accelerator & Managing Partner венчурного фонду Angel One Fund, не всі відповідають критеріям. Щоб пройти відбір, бізнес повинен мати ціннісну пропозицію, базу клієнтів та перші продажі, аби інвестори були впевнені, що люди готові платити гроші за продукт.

«Із 300 заявок є 30-40, які відповідають більшості критеріям. Венчурний фонд Angel One з часу свого заснування інвестував в 3 стартапи на загальну суму $550 тис. До кінця 2023 року плануємо вкласти в ще 5 стартапів на суму від $100 до 200 тис.», – пояснює Іван Петренко.

Натомість, як повідомляє Маргарита Велебник, COO стартап-акселератора CfE Accelerator, освітня екосистема CfE Accelerator працює над зрощенням підприємницького мислення в українців й допомагає стартапам не тільки зростати, а й з’являтися новим. 
«Після початку повномасштабного вторгнення ми сфокусувалися на двох напрямках: перший – допомогти стартапам, які вже працюють, протриматися на перший стадіях розвитку, а другий – показати молодим засновникам, в яких вже є ідея, з чого починати вести бізнес», – додає Маргарита Велебник.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini