20 Січня, 2023, 16:06

За міжнародний трибунал щодо злочину агресії проти України проголосувало понад 400 депутатів Європарламенту, він стосується також білорусі — Мезенцева

19 січня Європарламент проголосував за створення спеціального міжнародного трибуналу з метою притягнення до відповідальності винних у злочині агресії проти України. «За» проголосували 472 депутати. Результати під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ прокоментувала народний депутат України, голова постійної делегації ВРУ в ПАРЄ Марія Мезенцева.

«Впевнена, ви бачили вчорашнє історичне голосування Європарламенту. Я, чесно кажучи, не очікувала такої цифри. 19 утрималися, мені здається, трошки більше 30 „проти“. Усі інші „за“. Цифра в 400+ депутатів — я не пам’ятаю такої резолюції з останніх тематік по Україні. Дуже успішний текст. Він торкається і білорусі, до речі, і диктатора лукашенка. Територія держави білорусь використовується для тренування російської армії, для перекидання сил, для того, щоб мати альтернативний напрямок потенційного наступу на нашу державу. Тому дуже справедливо, що частина документу присвячена цьому», — повідомила Мезенцева.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini