Фото Медіацентр Україна – Одеса: Наталія Кушнерська, керівниця проєкту Brave1 (кластер підтримки Defense tech розробок в Україні)
30 Травня, 2023, 12:49

За місяць роботи до кластера оборонних технологій Brave1 надійшло понад 200 заявок

Понад 50 з них вже пройшли військову експертизу. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Наталія Кушнерська, керівниця проєкту Brave1.

Вона розповіла, що мета роботи кластера – просувати та підтримувати саме українських розробників, а також пришвидшувати реалізацію проєктів через тісну співпрацю з міністерством оборони України.

“До нас надійшло вже понад 200 заявок від розробників, понад 50 з них вже пройшло експертизу військових, половина з них була високо оцінена і  направлена на пришвидшений, до одного місяця, розгляд по допуску до експлуатації Міністерства оборони. Заявки з середніми оцінками отримали “домашнє завдання” – що треба виправити”, – зазначила Кушнерська.

Вона додала, зо якщо розробка отримала низьку оцінку, то вона направляється на бізнес-експертизу. 

“Це другий шанс для розробників. Можливо, сьогодні вони не потрібні для оборони, але це цікаві ідеї, які ми не хочемо втрачати”, – зазначила Кушнерська.

Вона додала, що пріоритетними напрямками для підтримки з боку кластера Brave1 є розробки у сфері безпілотників, систем зв’язку, роботизовані морські та наземні дрони та платформи, системи навігації, геолокації, штучного інтелекту, розмінування.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini