2 Червня, 2022, 14:09

За минулу добу на Донеччині загинуло 7 громадян, 10 травмовані – Кириленко

Минула доба в Донецькій області пройшла дуже напружено. Від постійних обстрілів страждають міста – Бахмут, Соледар, Слов’янськ. Вони постійно під ракетними ударами та артилерійськими ракетами.

Лиманський та Ізюмський напрямки – це основні напрямки, якими намагається просуватися ворог.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Павло Кириленко – начальник Донецької обласної військової адміністрації.

«Лише за добу загинуло 7 осіб, 10 отримало поранення різного ступеня тяжкості на території області. Наразі приблизно 340 тисяч мирного населення лишається на підконтрольній Україні території Донеччини» – сказав він.

Павло Кириленко наголосив, що наразі контролюється процес доставки необхідних товарів та гуманітарної допомоги для громадян, не дивлячись на всі труднощі. Так само це стосується і медикаментів та ліків, без яких певна категорія громадян не може існувати.

«Наразі лишається проблема з електропостачанням та водопостачанням. Не дивлячись на те, що ремонтні роботи проводяться щодня, росіяни продовжують цинічно нищити цю інфраструктуру, щоб залишити людей без води і світла. Північ області повністю без води. Ми намагаємось подавати живлення через пошкоджені системи, щоб забезпечити громадян хоча б водою», – підкреслив начальник Донецької обласної військової адміністрації.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini