Наталя Гуменюк, начальник об'єднаного координаційного прес центра сил оборони півдня Україна
Наталя Гуменюк, начальник об'єднаного координаційного прес центра сил оборони півдня України, Медіацентр Україна-Укрінформ
14 Вересня, 2022, 16:05

За минулу добу артилерія на півдні знищила три ворожі склади з боєприпасами  – ОК «Південь»

На півдні України ситуація досить динамічна і напружена, однак, перебуває під контролем ЗСУ. Лише за одну ніч росіяни випустили по Нікопольщині 75 снарядів важкої артилерії. На щастя, обійшлося без людських втрат. По Миколаївщині знову ворог запустив ракети до ЗРК С-300. На жаль, є загиблі та поранені. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявила Наталя Гуменюк,  начальник об’єднаного координаційного прес центра сил оборони півдня України. 

«росіяни не можуть просуватися суходолом, тому всіляко намагаються застосовувати такі засоби впливу, як постійні обстріли», – наголосила вона. 

Наразі сили оборони півдня працюють над тим, щоб знищити всі можливі переправи, які ворог використовує для підвозу зброї та снарядів. 

«Противник отримує накази в будь-який спосіб утримати хоч щось із того, що було заявлено. За минулу добу наші артилеристи знищили три склади з боєприпасами і командні управління. Але ворог ще має певні запаси, які вони туди привезли», – сказала Наталя Гуменюк. 

Вона додала, що росіяни на півдні Україні усвідомлюють, що їхні позиції далеко не виграшні, єдиний спосіб зберегти собі життя – перейти в обмінний фонд.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini