14 Березня, 2022, 14:11

За кілька днів від початку війни «Укроборонпром» передав ЗСУ більше техніки, ніж за півроку до цього – директор «Укроборонпрому»

Державний концерн «Укроборонпром» зараз працює цілодобово та 7 днів на тиждень. До команди з початку повномасштабної війни в Україні приєдналось понад 100 нових спеціалістів. Про це на брифінгу у Медіацентрі «Україна» заявив генеральний директор державного концерну «Укроборонпром» Юрій Гусєв.  

Концерн постачає Збройним Силам якісну техніку та займається ремонтом трофейних машин, відбитих  українськими військовими у ворога. Однак, за словами директора «Укроборонпрому», інформація про кількість трофеїв та які саме машини захоплюють бійці ЗСУ – розголошенню не підлягає.  

Машини ж, які мають серйозні ушкодження – фахівці «Укроборонпрому» розбирають на запчастини для ремонту пошкодженої техніки ЗСУ. 

Нагадаємо, у Львові розпочав роботу Медіацентр “Україна”, який має допомогти медіа у висвітленні війни, яку розв’язала росія проти українського народу. Медіацентр надаватиме інформаційну підтримку журналістам, які зараз працюють у Львові та  області. Щодня тут проводитимуть брифінги урядовців, міжнародних партнерів та активістів зі Львова та інших міст України.