8 Квітня, 2022, 14:28

За допомогою гуманітарних коридорів 268 тисяч людей дістались безпечних місць — Тетяна Ломакіна

Станом на сьогодні 268 тисяч людей за допомогою гуманітарних коридорів змогли дістатись до безпечних місць України. Про це розповіла координаторка дій із гуманітарних коридорів від Офісу президента Тетяна Ломакіна під час брифінгу у Медіацентрі «Україна».

Тетяна Ломакіна зазначила, що це результат великої роботи команди, яка щодня веде перемовини, а також інших небайдужих людей.

«Це і героїчні водії, і співробітники служби надзвичайних ситуацій, які їдуть, незважаючи на обстріли, на ризики, на те що їх затримують російські військові. За те, що їх обшукують, роздягають, арештовують. Вони їдуть, щоб рятувати ці життя. Тому що для українців життя людей — це найвища цінність», – додала представниця ОП.

Тетяна Ломакіна також розповіла, що українська сторона  дотримується режиму припинення вогню і сприяє тому, щоб гуманітарні коридори працювали. Натомість з боку російських військових фіксують числені порушення, вони не зупиняють воєнні дії під час проведення цих коридорів. Відтак є випадки, коли люди, що евакуюються автобусами, потрапляють під обстріли. 

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm