Олександр Хорунжий, пресофіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Олександр Хорунжий, пресофіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Медіацентр Україна-Укрінформ
23 Листопада, 2022, 12:02

За добу здійснено 176 виїздів після обстрілів, від удару по лікарні у Запорізькій області загинуло немовля – ДСНС

За добу, що минула, підрозділи ДСНС здійснили 176 виїздів на ліквідацію наслідків ворожих обстрілів. Через ракетний удар у Запорізькій області загинула новонароджена дитина. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів пресофіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій України Олександр Хорунжий.

“Підрозділами ДСНС протягом доби було здійснено 176 виїздів на ліквідацію наслідків обстрілів окупантами населених пунктів, ліквідовано дві пожежі. Щодо Запоріжжя, кричущий випадок – ворог обстріляв ракетами місто Вільнянськ, влучення було в двоповерховий корпус поліклінічного пологового відділення. У цей час у відділенні перебувала породілля із новонародженою дитиною, а також лікар. В результаті атаки немовля 2022 року народження – фактично тільки народилося – загинуло. Жінку і лікаря наші працівники врятували з-під завалів та передали медикам. Щодо стану, треба звернутися до медичних працівників. За попередньою інформацією, яка у нас є, під завалами зараз нікого немає”, – заявив Хорунжий. 

Пресофіцер ДСНС додав, що наразі на місці обстрілу тривають роботи, до яких залучено 67 осіб з числа ДСНС та 14 одиниць техніки.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini