Олександр Старух, очільник Запорізької ОВА, Медіацентр Україна-Укрінформ
Олександр Старух, очільник Запорізької ОВА, Медіацентр Україна-Укрінформ
28 Листопада, 2022, 13:13

За добу ворог обстріляв Запорізьку область 88 разів та понад 400 за тиждень, більше половини – по цивільній інфраструктурі – очільник ОВА 

Ворог продовжує обстрілювати Запорізьку область: лише за останню добу зафіксовано 88 обстрілів, а за тиждень — понад 400. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ повідомив очільник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух. 

«За останню добу відбулося 88 обстрілів, з них 33 — це безпосередньо 17 громад бомбили вороги. За тиждень — понад 400 обстрілів було, більше половини з них — по цивільній інфраструктурі. За вчора зареєстрували 18 нових руйнувань. Періодично їх буває набагато більше, просто трохи пізніше відбувається фіксація через ті обсяги руйнувань, які ворог завдає нашим громадам», — розповів Старух.

Голова ОВА зазначив, що ніч обійшлася без загиблих та поранених. Проте, на жаль, були людські жертви протягом тижня. 

«На щастя, за ніч ніхто не загинув і не поранений — це головне. За вчора три людини були поранені, на жаль, одна людина загинула. Минулий тиждень уніс три життя наших земляків і шестеро було поранено. Тиждень був напружений в плані дій ворога, терористичних обстрілів громад і загибелі наших людей. Разом з тим хлопці тримають лінію оборони і наносять ворогу відчутні удари по боєкомплектах і по місцях накопичення сил і засобів ворога», — повідомив Олександр Старух.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini