Мстислав Банік, керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі, Медіацентр Україна-Укрінформ
Мстислав Банік, керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі, Медіацентр Україна - Укрінформ
17 Серпня, 2022, 15:23

За декілька тижнів у Дії стане доступним новий документ – пенсійне посвідчення – Мінцифри

Наразі проходить фінальне бета-тестування пенсійних посвідчень у застосунку Дія. Пенсійний фонд проводить певні перевірки зі свого боку. Вже за тиждень  – другий ця послуга стане доступною. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Мстислав Банік, керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі. 

В застосунку Дія будуть доступні пенсійні посвідчення – за віком, за інвалідністю, які будуть підтягуватися автоматично. Важлива складова – пенсійні посвідчення, які будуть генеруватися, мають бути видані після 2017 року. 

«Тим, хто хоче отримати доступ до цього сервісу, ми радимо у пенсійному фонді обміняти їх на більш сучасні, тоді вони стануть доступними і у Дії», – наголосив він. 

Також у Дії будуть доступні посвідки на тимчасове проживання в Україні, навіть для іноземців. Однак, їхні посвідки мають бути видані після 2018 року. 

Мстислав Банік розповів, що у Дії також буде можливість передавати право керування транспортним засобом іншій особі, поділившись техпаспортом у Дії. 

«До повномасштабного вторгнення ця опція вже була доступна. Війна дещо припинила таку практику, наразі ми її відновлюємо», – додав керівник із розвитку електронних послуг у Мінцифрі. 

Згодом Мінцифри уніфікує документи й англійською мовою для зручності користування Дією за кордоном.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini