Фото Медіацентр Україна – Одеса: Валерія Абдал, співзасновниця благодійного фонду “Діти Героїв”
14 Вересня, 2023, 12:41

За часи повномасштабної війни під опікою фонду “Діти героїв” вже перебувають понад 6200 дітей

На початок 2023 їх було понад 2000. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Валерія Абдал, співзасновниця благодійного фонду “Діти Героїв”.

Вона додала, що з них близько 500 дітей з Одеської області.

“За час повномасштабного вторгнення у нас 6200 дітей під опікою. На початку лютого 2023 було понад 2000 дітей. Це жахлива трагедія. І це тільки діти нашого фонду”, – розповіла Валерія Абдал.

Вона додала, що до дня захисту дітей підопічні фонду отримали подарунки, також до 1 вересня 1,5 тисячі дітей отримали канцелярські набори до школи та ще продовжують отримувати.

Окрім цього, завдяки донорам фонду 623 дитини отримали медичну страховку. Також діти та їх опікуни регулярно отримують психологічні консультації та додаткові курси зі шкільних предметів – англійської та української мов, математики. Як зазначила Валерія Абдал, допомогу зі шкільних предметів отримають і підопічні фонду, які знаходяться за кордоном.

“Також ми організовуємо для наших дітей психологічні табори та табори для відпочинку. Такі табори були вже за кордоном, у Миколаївській області, на Закарпатті. За час роботи фонду табори відвідали 1000 дітей”, – розповіла Валерія Абдал.

Ще один напрямок роботи фонд – онлайн та офлайн зустрічі з зірками. 

“До нас в онлайн-форматі приєднувалися Magic Five, Alyona Alyona, Леся Нікітюк, Дмитро Комаров, Андрій Бедняков, Ольга Харлан, Надія Дорофєєва. Ектор Хіменес-Браво особисто проводив майстер-клас для дітей Одещини. Зараз діти дуже чекають на Дзідзьо. Хотілось би також запросити “Монатіка”, – розповіла співзасновниця фонду.

Також підопічні фонду беруть участь у міжнародних заходах.

“З 18 серпня по 24 вересня в Амстердамі проходить виставка “Щоденники війни: непочуті голоси українських дітей. Двоє наших підопічних мають незабаром туди поїхати… У світі зараз трошки втомилися від пожертв Україні, і тому нам треба постійно про себе нагадувати”, – зазначила Валерія Абдал.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini