Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олексій Чорний, голова Координаційного гуманітарного штабу Одеської області
12 Січня, 2023, 13:39

За 2022 рік від гуманітарного штабу Одеської області допомогу отримали майже 400 тисяч осіб

Серед них понад 137 тисяч це внутрішньо переміщенні особи зареєстрованих в Одеській області. Загалом за минулий рік штаб надав гуманітарну допомогу 626 612 разів допомогу. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Олексій Чорний, голова Координаційного гуманітарного штабу Одеської області.

“Переважна більшість переселенців – це мешканці зі звільнених територій Херсонської області, ми побачили дуже велике зростання таких осіб після 11 листопада, коли українські війська звільнили Херсон. Найбільше таких людей, близько 90 тисяч осіб, зареєстровано в Одеському районі. З них близько 60 тисяч в Одесі”, – зазначив Олексій Чорний.

242 555 продуктових наборів з розрахунку на місяць харчування отримали мешканці Миколаївської області в рамках президентської програми “Сусіди”.

Загалом за минулий рік координаційний гуманітарний штаб від партнерів отримав 8233 палет (500-1100 кг корисного вантажу) гуманітарної допомоги, з яких вже відвантажив 6090. Це продовольство, гігієнічні, побутові та дитячі товари, одяг.

Наприкінці цього тижня на сайті гуманітарного штабу обіцяють оприлюднити повний звіт по розподілу гуманітарної допомоги за 2022 рік.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini