Віталій Коваль, начальник Рівненської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна-Укрінформ
17 Січня, 2023, 17:23

За 2022 рік податкові надходження Рівненщини до держбюджету зросли на 23%, банки видали 2,4 млрд грн кредитів бізнесу — начальник ОВА

Податкові надходження Рівненщині до державного бюджету на 23% збільшилися у 2022 році у порівнянні з попереднім роком. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

«Область непогано впоралася з викликами воєнного часу. На 23% ми збільшились по відношенню до 2021 року в податкових надходженнях, бюджетних надходженнях. В першу чергу це завдяки стабільній роботі саме бізнесу. Ми бачимо, що такі програми, як „5-7-9“, дуже відбілили бізнес. Сьогодні вигідно працювати в білу, платити податки, тому що держава у вигляді дешевого кредитного ресурсу повертає сторицею бізнесу такі бюджетні і податкові втрати. Скажу одну цифру: 2 млрд 400 млн грн у період широкомасштабного вторгнення було видано банківськими установами Рівненської області для бізнесу. Це велика підтримка, і є зворотній зв’язок у вигляді податків», — зазначив Коваль.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini