9 Травня, 2022, 12:32

З ТОТ окупанти вивозять зерно до Криму, керують цією операцією російські спецслужби – Мінагрополітики

Про це сьогодні, 9 травня, під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Микола Сольський, міністр аграрної політики та продовольства України.

«Окупанти масово вивозять зерно з окупованих територій. Цю інформацію ми отримуємо з різних джерел. 400-500 тисяч тонн вони вже відправили в напрямку Криму. Це великий бізнес, яким курують люди, зовсім не ті, які просто крали телевізори. Очевидно, що цим займаються представники спецслужб росії, вищі ешелони військових», – наголосив він.

Микола Сольський розповів, що останні декілька років Крим не вирощував зерно. Тому, їм воно потрібно для власних потреб, також окупаційна «влада» налагоджує канали збуту через Севастополь.

«Всі кораблі, які йдуть з Севастополя, це кораблі, навантажені українським краденим зерном. Були випадки, на які відреагувало наше МЗС, і деякі кораблі розвертали з Єгипту та інших країн. Українська прокуратура вже розпочала кримінальні провадження. Також ведемо роботу, щоб це зерно можна було арештовувати та продавати за допомогою наших західних партнерів», – сказав він.

Нагадаємо, раніше в Мінагрополітики розповіли, що українська посівна кампанія проходить повільніше на 20-30%, але аграрії роблять все, що можуть.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini