Юрій Соболевський, перший заступник голови Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна — Укрінформ
7 Червня, 2023, 16:03

З правобережної частини Херсонщини евакуйовано близько 1400 осіб

Станом на зараз рівень води в правобережній частині Херсонщини не збільшується. Відповідно – не збільшується кількість людей, які звертаються щодо евакуації.

Таку інформацію під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ оприлюднив Юрій Соболевський, перший заступник голови Херсонської обласної ради.

«Станом на ранок в нас було близько 1 400 осіб на правобережній частині Херсонщини, які звернулися і яким була надана можливість евакуюватися в безпечніші регіони. Переважна більшість евакуйована автобусним транспортом та автомобільним транспортом. Так само був і евакуаційний потяг, але там невелика кількість людей використали цю можливість», – зазначив він.

За словами Соболевського, станом на зараз щодо евакуації звертається не дуже велика кількість людей. Він, зокрема, пояснює це тим, що рівень води наразі не росте.

«Завдяки тому, що з найбільш постраждалих районів, і з Херсону, з Острова виїхали вчора люди, і станом на зараз рівень води вже не збільшується, відповідно – не збільшується кількість людей, яким потрібно виїхати, чиє житло постраждало», – додав він.

Водночас Юрій Соболевський наголосив, що гуманітарна ситуація залишається складною, і наслідки від цього теракту ще тривалий час будуть в регіоні створювати велику кількість проблем для людей.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini