Фото з відкритих джерел
18 Листопада, 2022, 15:10

З понеділка ворог випустив 250 снарядів по Нікополю та області, учора постраждало 23 особи — голова Дніпропетровської облради

Ворог продовжує гатити по Нікопольському району та Нікополю. Лише з понеділка було випущено понад 250 різних снарядів. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Микола Лукашук – голова Дніпропетровської обласної ради, заступник керівника ради оборони Дніпропетровської області.

“Зараз ситуація повністю під контролем. З понеділка найбільше постраждали Нікопольський район та Нікополь. Усього було понад 250 різних снарядів з РСЗВ, тяжкої артилерії. Учора під обстріл попало велике промислове підприємство: 23 людини постраждали, 15-річну дівчинку прооперували. На сьогодні 9 людей стабільні та перебувають у лікарні, одна жінка з інфарктом від ракетного обстрілу – її стабілізували. Під обстріл потрапило ще одне приватне підприємство, постраждала велика кількість будинків”, – повідомив Лукашук.

Голова Дніпропетровської облради окреслив ситуацію з атаками на критичну інфраструктуру регіону. 

“На цьому тижні були обстріли критичної енергетичної інфраструктури в Кривому Розі, це великий енергетичний об’єкт, який задовольняє потреби області. Починаючи з вівторка в області є проблеми зі світлом. Після вчорашніх обстрілів без світла було 300 тисяч абонентів – це майже 1 мільйон людей. Але ми провели роботу по всім громадам, є аварійні та стабілізаційні відключення, є підтримка від мерів та голів громад щодо економії електроенергії. Тому сподіваюся, що за 2-3 дні ситуація буде стабільною”, – додав Микола Лукашук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini